KARIERA

Szukasz pracy? DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Menedżer ds. Sprzedaży

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia!

Zakres obowiązków:
• Aktywne poszukiwanie nowych klientów i nawiązywanie długoterminowych relacji biznesowych z odbiorcami kosmetyków.
• Przygotowywanie ofert handlowych.
• Opracowywanie strategii sprzedażowej i planów działań na rynku polskim, uwzględniając analizę rynku, konkurencji i preferencji klientów.
• Zarządzanie procesem zamówień i dostaw.
• Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami, dystrybutorami, hurtowniami, sieciami sprzedaży detalicznej itp.
• Współpraca z zespołem marketingowym w celu opracowywania materiałów promocyjnych, reklamowych.
• Uczestnictwo w targach, konferencjach branżowych i wystawach kosmetycznych w celu budowania relacji z klientami, zdobywania nowych kontaktów biznesowych oraz monitorowania trendów i innowacji w branży.
• Koordynowanie procesu realizacji zamówień, w tym nadzór nad terminowym dostarczaniem produktów, rozwiązywanie problemów związanych z dostawami i zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
• Monitorowanie trendów rynkowych, aby dostosować strategię firmy.
• Monitorowanie zgodności realizowanych procesów.

Nasze wymagania (warunek konieczny):
• Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne – umiejętność budowania i utrzymywania relacji handlowych z klientami.
• Znajomość obsługi komputera (umiejętność wykorzystania potencjału pakietu MS Office w codziennej pracy m.in. przygotowywanie zestawień, ofert itp.).
• Umiejętność pracy w zespole.
• Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży beauty.
Pozostałe:
To oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Wysokie zarobki, bez górnego limitu.
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym, ambitnym i zgranym zespole.
• Dużą niezależność w wykonywaniu powierzonych zadań.
• Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji.
• Wewnętrzne programy doceniania (systemy motywacyjne, możliwość awansu).
• Szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Możliwość udziału w wydarzeniach branżowych, targach.
• Elastyczne formy zatrudnienia dopasowane do preferencji kandydata.
• Pomoc w założeniu działalności gospodarczej oraz prowadzeniu księgowości.
• Pracę rozpoczynamy między 8:00 a 9:00.
• Niezbędne narzędzia pracy.
• Dodatkowe dni wolne.
• Biuro mieszczące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska (Letnica).
• Świetna atmosfera w pracy.
• Dostęp do strefy relaksu (PS5, piłkarzyki, bilard, darty, symulator gry do golfa).

CHCESZ DOŁACZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU? WYŚLIJ NAM SWOJE CV!

Dołącz do nas już dziś!